تهویه آران انرژی
دوشنبه , آبان ۲۷ ۱۳۹۸
خانه - بویلر - راهنمای خرید و فروش بویلر در ایران

راهنمای خرید و فروش بویلر در ایران

خرید و فروش بویلر صنعتی بر اساس نیاز صنایع، ظرفیت عملکردی و بودجه مالی اجرا می گردد. انواع بویلرها شامل دیگ های بخار و آبگرم هستند که آب داغ را برای مصرف در واحدهای صنعتی و مسکونی فراهم می کنند. ضریب عملکردی یک بویلر در قیمت نهایی و همچنین کاهش مصرف انرژی اهمیت زیادی دارد.

خرید و فروش بویلر

راهنمای خرید و فروش بویلر

پرداختن به مسئله خرید و فروش بویلر برای مصارف خانگی و صنعتی، یکی از مهم‌ترین مسائلی است که مدیران و کارشناسان خرید در شرکت ها و همچنین تولیدکنندگان انواع بویلر با آن رو به رو هستند. خرید یک بویلر صنعتی احتمالاً یکی از گرانقیمت ترین دستگاه های موجود در یک کارخانه واحد صنعتی می باشد؛ همچنین خرید انواع بویلر نیز برای منازل مسکونی، قیمت قابل توجهی را ایجاد می کند.

خرید و فروش بویلر

عوامل مورد توجه جهت خرید بویلر

 1. نوع برند
 2. قیمت مناسب
 3. ظرفیت گرمایشی بویلر
 4. راندمان کاری بالا
 5. خدمات پس از فروش

خرید و فروش بویلر

بویلر بهترین منبع آب داغ

یک دستگاه بویلر که برای کاربرد در صنایع استفاده می شود بهترین منبع برای تامین آب داغ برای مصرف در فرایندهای شیمیایی می باشد. انواع بویلر با استفاده از استانداردهای صنعتی، فناوری های روز دنیا و مسائل زیست محیطی طراحی و تولید می‌شوند؛ به همین دلیل، خرید و فروش بویلر صنعتی ، کارایی عملکردی یک صنعت را تا ۳۰ درصد بهبود می بخشد و به مدیران کمک می کند هزینه های خود را مدیریت کنند. خرید و فروش بویلر برای صنایع، موجب صرفه‌جویی قابل توجهی در مقدار صورتحساب گرمایش سالانه واحد صنعتی می شود.

خرید و فروش بویلر

بویلر بخار

دیگ بخار سیستم گرمایش نیست این تنها یک بخش از سیستم گرمایش آن است. همانطور که در شکل بالا نشان داده شده است، یک سیستم گرمایشی متشکل از چهار قسمت اصلی است:

 1. ترکیب بویلر / مشعل (بخشی که حرارت تولید می کند)
 2. لوله کشی با پمپ ها و شیرها (بخشی که حرارت را توزیع می کند)
 3. رادیاتورها یا انتقال دهنده های گرما (قسمتهایی که گرما را به اتاق میفرستند)
 4. تجهیزات کنترل مانند ترموستات و کنترل دمای خارج (بخشی کنترل اتاق و دمای آب)

خرید و فروش بویلر

انواع بویلر های بخار

 1. فایر تیوب
 2. واتر تیوب

شرح بویلرها

دو نوع کلی از دیگهای بخار وجود دارد: ” فایر تیوب ” و ” واتر تیوب ”. بویلرها به عنوان “فشار بالا” یا “کم فشار” و “دیگ بخار” یا “دیگ بخار گرم” طبقه بندی می شوند. بویلرهایی که بیش از ۱۵ psig کار می کنند، “دیگهای فشار بالا” نامیده می شوند.

دیگ های فشار بالا و فشار پایین

دیگهای آب گرم که دارای درجه حرارت بیش از ۲۵۰ درجه فارنهایت یا فشار بیش از ۱۶۰ psig هستند، “دیگهای آب گرم با درجه حرارت بالا” نامیده می شوند. دیگهای آب گرم که دارای درجه حرارت بیش از ۲۵۰ درجه فارنهایت یا فشار بیش از ۱۶۰ psig نیستند، “دیگ بخار آب کم دما” نامیده می شوند.

خرید و فروش بویلر

در خرید و فروش بویلر صنعتی به ضریب عملکرد بویلر توجه کنید

اگر شما یک سیستم گرمایشی مرکزی را در اختیار دارید که شامل یک بویلر با سوخت گاز است، بنابراین باید ضریب عملکرد بویلر را در انتشار گازهای CO2 را در ۶۰ درصد از محوطه اطراف بسنجید. ضریب عملکردی، بخش جدایی ناپذیر بویلرها است. با بررسی عملکردهای مختلف بویلر که توسط برندهای متفاوت تولید شده اند می توانید بهترین دستگاه بویلر را خریداری کنید. خوشبختانه در حال حاضر خرید و فروش بویلر در بازار با بازدهی بیش از ۹۰ درصد برای مشتریان در دسترس است.

خرید و فروش بویلر

اهمیت عامل ضریب عملکرد

خرید و فروش بویلر نو و جایگزینی آن با بویلرهای قدیمی می تواند کارایی شما را تا میزان یک سوم بهبود ببخشد و مقدار قابل توجهی از صورت حساب انرژی شما را به صورت سالانه ذخیره کند. برای دستیابی به مدل های مختلف انواع بویلر، اطلاع از نحوه خرید و فروش بویلر و قیمت های انواع بویلرهای صنعتی و خانگی با کارشناسان ما در ارتباط داشته باشید. متخصصان این شرکت با سال ها تجربه در زمینه خرید و فروش بویلر صنعتی و خانگی، آماده ارائه راهنمایی های لازم به مشتریان می باشند.

خرید و فروش بویلر

در خرید و فروش بویلر صنعتی به چه عواملی دقت کنیم؟

در نظر گرفتن نیاز واحدهای صنعتی، عامل مهم در مشخص شدن قیمت بویلر است. این مسائل برای خرید بویلر مخصوص واحدهای آپارتمانی و مسکونی نیز صادق است. خرید و فروش بویلر با توجه به برند تولید کننده، ظرفیت گرمایشی بویلر، حداکثر فشار داخل مخزن و خدمات فروش اهمیت دارد.

نوع بویلرظرفیت KCAL/hrقیمت
دیگ آبگرماز ۹۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰استعلام شود
دیگ آبگرماز ۵۰۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰۰استعلام شود
دیگ آبگرماز ۱۰۰۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰۰استعلام شود
دیگ آبگرماز ۵۰۰۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰۰۰استعلام شود
دیگ آبگرماز ۱۰۰۰۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰۰۰استعلام شود
دیگ آبگرماز ۱۵۰۰۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰۰۰استعلام شود
دیگ آبگرماز ۲۰۰۰۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰۰۰۰استعلام شود
دیگ آبگرماز ۲۵۰۰۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰۰۰۰استعلام شود

قیمت فروش بویلر

قیمت فروش بویلر با آبگرم با توجه به بدنه ، نوع و ظرفیت بویلر مشخص می شود. مشتریان عزیز می توانند جهت خرید بویلر و همچنین استعلام قیمت ، با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: 09121714273
شماره تلفن :02128424854
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

دیگ بخار در بیمارستان

تولید و اجرای دیگ بخار در بیمارستان

دیگ بخار در بیمارستان و همچنین چیلر و دستگاه هواساز از سیستم های مهم HVAC …