مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

راهنمای خرید و فروش بویلر در ایران

خرید و فروش بویلر

خرید و فروش بویلر صنعتی بر اساس نیاز صنایع، ظرفیت عملکردی و بودجه مالی اجرا می گردد. انواع بویلرها شامل دیگ های بخار و آبگرم هستند که آب داغ را برای مصرف در واحدهای صنعتی و مسکونی فراهم می کنند. ضریب عملکردی یک بویلر در قیمت نهایی و همچنین کاهش مصرف انرژی اهمیت زیادی دارد.

خرید و فروش بویلر

مولفه های ساخت بویلر

 1. ایمنی بالا
 2. دوام و مقاومت در برابر خوردگی های ناشی از حرارت بسیار بالا
 3. تطابق بااستانداردهای جهانی هم در ساخت و هم در جوشکاری
 4. متناسب با استانداردهای زیست محیطی

راهنمای خرید و فروش بویلر

پرداختن به مسئله خرید و فروش بویلر برای مصارف خانگی و صنعتی، یکی از مهم‌ترین مسائلی است که مدیران و کارشناسان خرید در شرکت ها و همچنین تولیدکنندگان انواع بویلر با آن رو به رو هستند. خرید یک بویلر صنعتی احتمالاً یکی از گرانقیمت ترین دستگاه های موجود در یک کارخانه واحد صنعتی می باشد؛ همچنین خرید انواع بویلر نیز برای منازل مسکونی، قیمت قابل توجهی را ایجاد می کند.

بویلرها برای پاسخگویی به نیازهای تأمین بخار فوق اشباع در صنایع طراحی شده اند. در این بویلرها، آب در سه مرحله حرارت داده می شود تا به بخار فوق بحرانی مبدل گردد. هزینه ساخت و طراحی بویلرهای مقاوم و ایمن، قابل توجه است. مسأله خوردگی ناشی از حرارت برای دیگ های بخار، بسیار اهمیت دارد.

خرید و فروش بویلر

عوامل مورد توجه جهت خرید بویلر

 1. نوع برند
 2. قیمت مناسب
 3. ظرفیت گرمایشی بویلر
 4. راندمان کاری بالا
 5. خدمات پس از فروش

خرید و فروش بویلر

بویلر بهترین منبع آب داغ

یک دستگاه بویلر که برای کاربرد در صنایع استفاده می شود بهترین منبع برای تامین آب داغ برای مصرف در فرایندهای شیمیایی می باشد. انواع بویلر با استفاده از استانداردهای صنعتی، فناوری های روز دنیا و مسائل زیست محیطی طراحی و تولید می‌شوند؛ به همین دلیل، خرید و فروش بویلر صنعتی ، کارایی عملکردی یک صنعت را تا ۳۰ درصد بهبود می بخشد و به مدیران کمک می کند هزینه های خود را مدیریت کنند. خرید و فروش بویلر برای صنایع، موجب صرفه‌جویی قابل توجهی در مقدار صورتحساب گرمایش سالانه واحد صنعتی می شود.

خرید و فروش بویلر

بویلر بخار

دیگ بخار سیستم گرمایش نیست این تنها یک بخش از سیستم گرمایش آن است. همانطور که در شکل بالا نشان داده شده است، یک سیستم گرمایشی متشکل از چهار قسمت اصلی است:

 1. ترکیب بویلر / مشعل (بخشی که حرارت تولید می کند)
 2. لوله کشی با پمپ ها و شیرها (بخشی که حرارت را توزیع می کند)
 3. رادیاتورها یا انتقال دهنده های گرما (قسمتهایی که گرما را به اتاق میفرستند)
 4. تجهیزات کنترل مانند ترموستات و کنترل دمای خارج (بخشی کنترل اتاق و دمای آب)

خرید و فروش بویلر

انواع بویلر های بخار

 1. فایر تیوب
 2. واتر تیوب

شرح بویلرها

دو نوع کلی از دیگهای بخار وجود دارد: ” فایر تیوب ” و ” واتر تیوب ”. بویلرها به عنوان “فشار بالا” یا “کم فشار” و “دیگ بخار” یا “دیگ بخار گرم” طبقه بندی می شوند. بویلرهایی که بیش از 15 psig کار می کنند، “دیگهای فشار بالا” نامیده می شوند.

دیگ های فشار بالا و فشار پایین

دیگهای آب گرم که دارای درجه حرارت بیش از 250 درجه فارنهایت یا فشار بیش از 160 psig هستند، “دیگهای آب گرم با درجه حرارت بالا” نامیده می شوند. دیگهای آب گرم که دارای درجه حرارت بیش از 250 درجه فارنهایت یا فشار بیش از 160 psig نیستند، “دیگ بخار آب کم دما” نامیده می شوند.

خرید و فروش بویلر

در خرید و فروش بویلر صنعتی به ضریب عملکرد بویلر توجه کنید

اگر شما یک سیستم گرمایشی مرکزی را در اختیار دارید که شامل یک بویلر با سوخت گاز است، بنابراین باید ضریب عملکرد بویلر را در انتشار گازهای CO2 را در ۶۰ درصد از محوطه اطراف بسنجید. ضریب عملکردی، بخش جدایی ناپذیر بویلرها است. با بررسی عملکردهای مختلف بویلر که توسط برندهای متفاوت تولید شده اند می توانید بهترین دستگاه بویلر را خریداری کنید. خوشبختانه در حال حاضر خرید و فروش بویلر در بازار با بازدهی بیش از ۹۰ درصد برای مشتریان در دسترس است.

خرید و فروش بویلر

اهمیت عامل ضریب عملکرد

خرید و فروش بویلر نو و جایگزینی آن با بویلرهای قدیمی می تواند کارایی شما را تا میزان یک سوم بهبود ببخشد و مقدار قابل توجهی از صورت حساب انرژی شما را به صورت سالانه ذخیره کند. برای دستیابی به مدل های مختلف انواع بویلر، اطلاع از نحوه خرید و فروش بویلر و قیمت های انواع بویلرهای صنعتی و خانگی با کارشناسان ما در ارتباط داشته باشید. متخصصان این شرکت با سال ها تجربه در زمینه خرید و فروش بویلر صنعتی و خانگی، آماده ارائه راهنمایی های لازم به مشتریان می باشند.

خرید و فروش بویلر

در خرید و فروش بویلر صنعتی به چه عواملی دقت کنیم؟

در نظر گرفتن نیاز واحدهای صنعتی، عامل مهم در مشخص شدن قیمت بویلر است. این مسائل برای خرید بویلر مخصوص واحدهای آپارتمانی و مسکونی نیز صادق است. خرید و فروش بویلر با توجه به برند تولید کننده، ظرفیت گرمایشی بویلر، حداکثر فشار داخل مخزن و خدمات فروش اهمیت دارد.

نوع بویلرظرفیت KCAL/hrقیمت
دیگ آبگرماز 90000 تا 500000استعلام شود
دیگ آبگرماز 500000 تا 1000000استعلام شود
دیگ آبگرماز 1000000 تا 5000000استعلام شود
دیگ آبگرماز 5000000 تا 10000000استعلام شود
دیگ آبگرماز 10000000 تا 15000000استعلام شود
دیگ آبگرماز 15000000 تا 20000000استعلام شود
دیگ آبگرماز 20000000 تا 25000000استعلام شود
دیگ آبگرماز 25000000 تا 30000000استعلام شود

قیمت فروش بویلر

تبدیل آب و بخار آب در بویلرها در سه مرحله انجام می گیرد؛ در مرحله اول، آب سرد در اثر حرارت ایجاد شده توسط سوخت کوره به آب جوش تبدیل می شود و دمای آن به دمای اشباع می رسد. در مرحله دوم، آب جوش در دمای مشخص به بخار آب داغ تبدیل می شود. در مرحله سوم، بخار آب داغ در شرایط دمایی بالاتر از نقطه اشباع به بخار فوق اشباع تبدیل می گردد. قیمت فروش بویلر با آبگرم با توجه به بدنه ، نوع و ظرفیت بویلر مشخص می شود. مشتریان عزیز می توانند جهت خرید بویلر و همچنین استعلام قیمت ، با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید