مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت چیلر گلخانه مستقیم از کارخانه

قیمت چیلر گلخانه

قیمت چیلر گلخانه به عواملی نظیر حجم گلخانه و مدل دستگاه بستگی دارد. این سیستم ها برای خنک سازی آب در گلخانه ها استفاده می شود تا سیستم های تهویه ای بتوانند شرایط دمایی و رطوبت داخل گلخانه را برای رشد گیاهان، بهتر تنظیم کنند. چیلرها به انواع آب خنک و هوا خنک تقسیم بندی می شوند. خرید چیلر مناسب با توجه به نیاز ساختمان صورت می گیرد.

قیمت چیلر گلخانه

چیلر گلخانه ای

قیمت چیلر گلخانه

بسیاری از محققان و موسسات و همچنین صاحبان گلخانه به سمت نصب سیستم خنک کننده آب سرد در گلخانه ها (چیلر گلخانه) روی آورده اند، زیرا این تجهیزات در سرمایش وخنک سازی، کنترل و دقت بیشتری دارند. با توجه به اینکه کارآیی و دقت در چیلر گلخانه، بسیار مهم است، هدف نهایی از نصب این سیستم، کنترل محیط داخل گلخانه برای رشد بهتر گیاهان است. با توجه به مزیت ها و کارآیی آنها، سیستم های چیلر اغلب در تاسیسات بزرگ و گلخانه های تجاری یافت می شوند. قیمت چیلر گلخانه برای طرح های تجاری، نیمه تجاری و یا طرح های خانگی در مدل های مختلف، متفاوت است.

پارامترهای قیمت چیلر

 • نوع کندانسور چیلر
 • ظرفیت دستگاه
 • نوسانات ارزی
 • برند تولیدکننده

قیمت چیلر گلخانه

قیمت چیلر گلخانه

قیمت چیلر گلخانه با توجه به نیاز گلخانه ها به خنک سازی آب و نوع برند تولید کننده این تجهیزات، متفاوت است. برای خرید انواع چیلر مناسب برای واحدهای گلخانه ای لازم است بودجه مناسب را در نظر بگیرید؛ چیلرها، بهترین سیستم ها برای تأمین آب خنک در تمام فرآیندها هستند بنابراین باید نسبت به خرید آنها، دقت و حساسیت بیشتری به خرج دهید. اگر به کسب و کارهای تولیدی در گلخانه ها فکر می کنید، ضرورت دارد برای خنک کردن و کنترل دقیق گلخانه ها از آب سرد استفاده کنید. این خود، مستلزم خرید یکی از انواع چیلرها خواهد بود.

پارامترهای خرید چیلر گلخانه

قیمت چیلر گلخانه

 • هزینه خرید و نصب چیلر
 • میزان مصرف انرژی چیلر
 • فضای مورد نیاز برای نصب دستگاه
 • جلوگیری از یخ زدن تجهیزات چیلر
 • دقت و درستی عملکرد چیلر
 • ارتفاع ساختمان گلخانه، اندازه، فضا برای خنک سازی
 • ظرفیت سرمایش و گرمایش سیستم تهویه ای
 • تعمیرات و نگهداری متمرکز چیلر
 • درستی ابزار دقیق برای کنترل شرایط خنک سازی آب

عملکرد چیلر گلخانه

قیمت چیلر گلخانه

سیستم های چیلر بر مبنای تأمین آب خنک، کار می کنند تا از آن به عنوان واسطه انتقال حرارت در سیستم های گرمایش و سرمایش استفاده شود. در طرح های تجاری در مقیاس بزرگ، یک سیستم هیدرولیک ممکن است هم شامل یک چرخش آب سرد و هم دارای چرخش آب گرم است؛ این دو فرآیند در کنار هم، گرمایش و تهویه هوا را فراهم می کند. چیلر تراکمی آب خنک و برج خنک کننده ممکن است به طور جداگانه یا در کنار هم به عنوان وسیله ای برای تأمین آب خنک مورد استفاده در گلخانه های تجاری قرار گیرند.

قیمت چیلر گلخانه

آب خنک در داخل چیلر توسط یک سیستم لوله کشی چرخشی به گردش در می آید. پمپ های چرخنده، آب را از طریق مبدل حرارتی، هدایت می کنند؛ جایی که یک فن، هوای گرم را خارج کرده و با عبور از کویل های سرد، آن را خنک می سازد.  انواع چیلر و هواساز گلخانه ای به صاحبان گلخانه این امکان را می دهد تا دقیقاً دمای مورد نیاز گیاهان و شرایط آب و هوای گلخانه را کنترل کنند. کنترل کننده های دیجیتالی مستقیم، نه تنها کنترل دقیق محیطی را ارائه می دهند بلکه باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه ها نیز می شوند.

آقای بهرامی

من در حوزه تهویه مطبوع مشغول به کار هستم

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید